Sezon 1, Odcinek 1
SOPW_Start_TEASER_01 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Czy wyszłabyś za nieznajomego? Ożeniłbyś się z nieznajomą? Na to pytanie odpowiedzieć musieli sobie uczestnicy nowego programu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

W pierwszym odcinku programu dokumentującego ten odważny eksperyment, poznamy troje pełnych pasji ekspertów, zobaczymy metody ich pracy i poznamy pierwsze efekty wspólnych działań naukowców. Specjaliści postanowili bowiem połączyć siły i skorzystać ze swojej fachowej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, by pomóc w odnalezieniu miłości tym, którzy od wielu lat bezskutecznie starają się zbudować udany związek. Biologia, antropologia, psychologia i seksuologia to dziedziny, w których specjalizują się nasi eksperci i to właśnie naukowa wiedza z tych obszarów pozwoli im na rzetelne wykonanie swojego zadania. Naukowcy z całego świata są zgodni, że dziś dostępne są nam na wyciągnięcie ręki metody, dzięki którym możliwe jest dopasowanie samotnych ludzi w pary tak, aby mieli szansę na stworzenie szczęśliwego związku. Na ogłoszenie o starcie nowego programu odpowiedziało kilkaset osób. Spośród chętnych naukowcy wybrali grupę kilkudziesięciu osób. Uczestnicy zostali zaproszeni na zamknięte spotkanie, podczas którego dowiedzieli się na czym będzie polegał społeczny eksperyment. Przeżyli szok, gdy dowiedzieli się, że już niedługo kilkoro z nich weźmie ślub z nieznajomą osobą. Drugiej połówki będą szukać dla nich prof. Bogusław Pawłowski, antropolog, Monika Staruch, seksuolog oraz Piotr Mosak, psycholog. Profil psychologiczny, względy charakterologiczne, aktywność i sprawność seksualna, ale też pomiary antropologiczne i ogólna atrakcyjność, a nawet zapach ciała i tembr głosu miały wpływ na ostateczne wyniki badań naukowców. Po uzyskaniu wyników wszystkich skrupulatnych analiz i dociekliwych testów, w czasochłonnej i trzymającej w napięciu ostatecznej debacie ekspertów, zostały dopasowane trzy pary, które z punktu widzenia nauki, mogą zmienić się w trwałe i szczęśliwe małżeństwa.

Już w pierwszym odcinku poznamy szóstkę ochotników, przyszłych nowożeńców, których życie niedługo zmieni się na zawsze. Kto z nich zdecyduje się powiedzieć tak nieznajomej osobie?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij