Sezon 1, odcinek 4
SOPW_04 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W czwartym odcinku programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” czas na ślub i wesele ostatniej pary bohaterów, którzy wzięli udział w eksperymencie społecznym, poddali się badaniom ekspertów, zaufali nauce i zostali dobrani w parę. Zostaną oni małżeństwem, ale podobnie jak dwie poprzednie pary, Natalia i Jacek także po raz pierwszy zobaczą się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, na kilka chwil przed złożeniem przysięgi. Magda i Krystian są już po ślubie, teraz czeka ich huczne wesele i wspólne, rodzinne świętowanie. Na koniec wesela nowożeńcy dobrani przez ekspertów, tak jak wszyscy inni nowożeńcy w Polsce, przeżyją swoją noc poślubną.

Zarówno Natalia jak i Jacek od dawna marzyli o odnalezieniu swojej drugiej połówki i założeniu rodziny. Teraz oboje wiedzą już, że eksperci znaleźli dla nich odpowiednią osobę, z którą będą mogli zrealizować swoje marzenia. Tym większa jest więc ich niecierpliwość w oczekiwaniu na dzień ślubu. W tych emocjonujących dniach, Pannę Młodą bardzo wspiera starsza siostra. To także dzięki niej Natalia już niedługo stanie przed zupełnie obcym mężczyzną w Urzędzie Stanu Cywilnego i jeśli tylko starczy jej odwagi, zostanie jego żoną. Odpowiednia suknia ślubna, zachwycająca fryzura i wspaniały makijaż nie gwarantują jednak Pannie Młodej cudownego samopoczucia w dniu ślubu. Bardzo ważną role odgrywają bliscy, którzy tego dnia otaczają Młodą Parę, dlatego tak ważne, by na ślubie i weselu zgromadzić wokół siebie najważniejsze osoby. Tylko czy Natalia uwzględniła na swojej liście gości wszystkich, którzy powinni się na niej znaleźć? Czy dziewczyna skorzysta z pomocy eksperta w dziedzinie naprawiania trudnych relacji? Kogo zabraknie na ślubie i jakie będą konsekwencje decyzji Panny Młodej? Akurat tych rozterek zdaje się nie przeżywać Jacek,  którego bliscy tłumnie włączyli się w przygotowania do ślubu, chociaż ciągle trudno im uwierzyć, że wszystko dzieje się naprawdę. Czy Pan Młody okaże się tak idealny jak marzyła Natalia? Czy Jacek poczuje ukłucie strzałą Amora gdy zobaczy piękną Pannę Młodą? Jak rodzice Jacka ocenią synową i czy Natalia będzie potrafiła odpowiedzieć na mnożące się podczas wesela, trudne pytania?

Gdy Panna Młoda oddała już swój bukiet, a Pan Młody krawat, gdy na weselnym parkiecie pozostają już jedynie najwytrwalsi goście, a kolejne toasty wznoszą już jedynie nieliczni weselnicy, zmęczeni nowożeńcy znikają dyskretnie, by spędzić miłe chwile sam na sam. Jak jednak wygląda noc poślubna z osobą poznaną kilkanaście godzin wcześniej? Czy Magda i Krystian będą mogli w spokoju cieszyć się pierwszymi wspólnymi chwilami tylko we dwoje, gdy zamkną już za sobą drzwi apartamentu nowożeńców? Jaką wizję nocy poślubnej ma Darek i czy ten pomysł spodoba się Ewie? Czy wyczerpujące wesele pozwoliło Natalii i Jackowi zachować jeszcze trochę sił na miłe spędzenie pierwszej wspólnej nocy? W obliczu tak wielu pytań, jedno jest pewne. Każda z par bez wątpienia zapamięta tę wyjątkową noc na zawsze.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
last_time

dziewczyna z ostatniej pary ktora sie pobrala jeste jakas dziwna, pokaze jeszcze swoja prawdziwa twarz ...

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   zamknij
   sezon 1, odcinek 3
   Następny odcinek:

   sezon 1, odcinek 3