Sezon 1, Odcinek 5
slub od pierwszego wejrzenia 5 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Eksperyment społeczny, z udziałem naukowców trwa. Byliśmy już świadkami badań i testów, które na grupie ochotników przeprowadzili eksperci, poszukujący najlepiej dopasowanych do siebie par z potencjałem na zbudowanie szczęśliwego małżeństwa. Widzieliśmy też reakcję szóstki wybranych osób, które dowiedziały się, że tylko dni dzielą ich od ślubu z nieznajomą osobą. Ostatnio towarzyszyliśmy trzem parom nowożeńców, ich rodzinom i bliskim podczas ceremonii ślubnych i podczas zabawy weselnej. Na koniec, wszyscy nowożeńcy przeżyli swoją noc poślubną, która jednocześnie była też ich pierwszą wspólną nocą. Okazało się, że każda z par ma swój własny sposób na spędzenie tych wyjątkowych chwil. Nadszedł czas na pierwszy wspólny poranek i pierwszą wspólną podróż – Młode Pary wyjeżdżają w swoją podróż poślubną, która może okazać się pierwszym poważnym wspólnym wyzwaniem. Tym większym, że Państwo Młodzi wciąż znają się niecałą dobę.

Ewa  i Darek nie wyspali się tej nocy, a i poranek nie był łatwy. Po wyjątkowej wspólnej nocy, świt przyniósł pierwsze dylematy. Mimo ogromnej potrzeby bliskości i dojrzałego podejścia do małżeństwa, jedno z nich wciąż nie potrafi zaakceptować zmiany stanu cywilnego. Żyjąc przez lata samotnie, samodzielnie, zaradnie i szybko podejmując decyzje bez konsultacji z kimkolwiek, trudno nagle zmienić przyzwyczajenia. Teraz jednak wszystko będzie musiało ulec zmianie, oboje muszą zrobić w swym życiu miejsce dla współmałżonka. Czy nowożeńcom uda się rozwiązać pierwsze nieporozumienie jeszcze przed wyjazdem we wspólną podróż?  Romantyczne miejsce, wyjątkowa atmosfera i wspaniałe wspomnienia z wesela mogą bardzo pomóc w budowaniu cudownej atmosfery. Spędzony tylko we dwoje czas może jednak obfitować także w bardzo nagłe i skrajne emocje, jeśli suma strachów przeważy dobre uczucia. Jeśli jednak przytłoczony swym lękiem człowiek znajdzie oparcia w bliskiej osobie, nawet najgwałtowniejszy niepokój znika. Tylko

czy Ewie i Darkowi uda się wyjść obronną ręką z sytuacji, w której będą musieli po raz pierwszy sprawdzić się jako małżeństwo?

W jednym z najbardziej romantycznych miast Europy, Magda i Krystian spędzają niezapomniane chwile po niezapomnianej nocy poślubnej. Z godziny na godzinę oboje są coraz bardziej pewni, że w ich przypadku dobór ekspertów był trafiony. Bliskość staje się dla nich naturalna, rodzi się zaufanie i czułość. Podróż wydaje się bajkową przygodą. Niestety los bywa przewrotny i jeszcze przed powrotem do Polski okazuje się, że nad wspólną przyszłość małżeństwa zupełnie niespodziewanie zawisły ciemne chmury. Czy Magda i Krystian będą potrafili znaleźć wyjście, które pozwoli im być razem na dłużej niż tylko do powrotu z podróży poślubnej?

Natalii i Jackowi uśmiechy nie schodzą z twarzy podczas pierwszego wspólnego poranka, młodzi małżonkowie wyglądają na wyjątkowo szczęśliwych. Perspektywa zagranicznej podróży nie jest dla nich stresująca, bo oboje są pasjonatami podróżowania. To z pewnością ich łączy. Co jednak dzieli? Czy wspólna wyprawa zweryfikuje relacje między nowożeńcami? Czy skorzystają z wyjątkowej atmosfery i zachwycającego miejsca, by wyjaśnić ze sobą niejasności, które zrodziły się podczas wesela? I czy to możliwe, żeby radosny uśmiech był tylko reakcją na ogromny stres, któremu ulegać może każdy, kto zdecydowałby się na małżeństwo z nieznajomą osobą?

 

Autor Justyna Lizak

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ewa, tylko nie czytaj tych bzdur!!! ja Tobie kibicuje, nie było konsumpcji małżeństwa, to można unieważnić i po kłopocie! nikt nikogo nie zmusi do kochania!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   Gdzie jest moj kometarz ????????????

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     Pani Ewa jest niestabilna emocjonalnie. Ma charakter nieznoszacej sprzeciwu hetery, a szuka pierwiastka meskiego i w ogole jakby marzy jej sie miesiniak o naturze macho, a nie subtelny intelektualista. Panie Darku kiepsko to widze, dziewczyna nie wie czego chce, wiec prosze niekoniecznie naginac sie do jej gustow i na mily Bog prosze byc soba, jest... rozwiń

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       ~Gość

       Czego ta Ewka chce od tego Darka??? Nie daje mu szansy...liczy się tylko ona! A on? Opamiętaj się póki możesz dziewczyno, bo to spierniczysz!

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         Pomoc | Zasady forum
         Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
         zamknij
         Sezon 1, odcinek 4
         Następny odcinek:

         Sezon 1, odcinek 4