Sezon 1, Odcinek 9
SOPW_09 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W życiu małżeńskim bohaterów eksperymentu nieuchronnie nadchodzi moment gdy wszyscy czują już wartość czasu, który spędzili razem jako małżeństwo od pierwszego wejrzenia. Po kilku tygodniach wspólnego życia, pamiętając wzruszenia i radosne chwile, ale wspominając też niepowodzenia oraz kryzysy, nowożeńcy mają wciąż jeszcze szansę zostać szczęśliwym małżeństwem. Być może jest to jednak szansa ostatnia, by rozniecić na dobre płomień między małżonkami i ostatecznie wyjaśnić dręczące ich nieporozumienia.

Natalia i Jacek spotkali się ostatnio z Piotrem Mosakiem, żeby skorzystać z jego pomocy i skonfrontować swoje niepokoje ze specjalistą. Małżonkowie czuli, że ich związek zabrnął w ślepą uliczkę i chcąc z niej wyjść, muszą poradzić się eksperta. Pomoc psychologa okazała się bezcenna dla Jacka, który chyba po raz pierwszy naprawdę zrozumiał jak bardzo zależy mu na małżeństwie. Chce, aby Natalia zobaczyła w nim mężczyznę, o którym marzyła. Dzięki pomocy psychologa, Jacek poczuł się też na tyle pewny siebie, że zamierza egzekwować swoje mężowskie prawa. Odzyskał entuzjazm i każdego dnia zaskakuje żonę zdecydowanym działaniem, którego ona zawsze od niego oczekiwała. Jeśli Natalia potrafiła wykorzystać spotkanie z ekspertem tak samo dobrze jak Jacek, to może się okazać, że kolejne tygodnie, będą dla ich małżeństwa czasem prawdziwego rozkwitu. Co jednak jeśli Natalia nadal nie będzie potrafiła docenić męża? Na jak długo starczy Jackowi cierpliwości i determinacji?

Małżeństwo Magdy i Krystiana przetrwało wszystkie dotychczasowe burze bez większych zniszczeń. Małżonkowie sprawiają wrażenie bardzo zaangażowanych w budowanie swego związku od samego początku. Od początku jednak zmagają się też z jednym – ciągle nierozwiązanym – problemem. Nie zadecydowali gdzie chcą

zamieszkać wspólnie na stałe. Wynajęli w Warszawie mieszkanie, ale już po kilku dniach małżeńskiej sielanki, Krystian musiał wracać do Poznania, gdzie pracuje. Magda została w Warszawie. Jak poradzą sobie z życiem w związku na odległość? Czy tegoroczne Walentynki okażą się dla Magdy najsmutniejszymi Walentynkami w życiu? Rodzice Magdy mieli już okazję lepiej poznać zięcia, ale rodzice Krystiana ciągle jeszcze niewiele wiedzą o synowej. Magda musi postarać się to zmienić, zwłaszcza że Krystian bardzo liczy się z opinią swoich bliskich. Jest nadzieja, że Magdzie i Krystianowi znów uda się wypłynąć na spokojne wody zgodnego małżeństwa, ale tym razem będzie to kosztowało ich więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. Czy oboje są na to gotowi?

Gdy Ewa i Darek zamieszkali w końcu razem, okazało się, że dręczące ich wcześniej lęki były w dużej mierze jedynie wytworem nazbyt bujnej wyobraźni, której obojgu małżonkom nie brakuje. Wspólne codzienne życie sprawiło, że Ewa dużo lepiej zrozumiała męża. Wie już, że Darek jest nieśmiały i to ona przejmuje inicjatywę. Chce, by jej mąż miał szansę zachwycić się Wrocławiem, chce  pokazać mu jak najwięcej swego życia. Po ostatnim spotkaniu z rodziną, gdy Darek po raz kolejny oczarował bliskich Ewy, teraz nadszedł czas na spotkanie z jej znajomymi. Czy w ich towarzystwie mężczyzna będzie czuł się tak samo swobodnie? Może się okazać, że właśnie teraz żona będzie dla niego najlepszym wsparciem. Młoda kobieta ma już dość duże doświadczenie w relacjach damsko-męskich, wie jak ważne są kontakty z rodziną partnera i postanowiła zadbać też o swoje relacje z mamą Darka. Teściowa może okazać się prawdziwą przyjaciółką lub najgorszym wrogiem dla kobiety, jak będzie w przypadku Ewy? I czy zachęcony tak dużym zaangażowaniem żony Darek będzie potrafił zachwycić ją w dniu ich pierwszych wspólnych Walentynek?

 

Autor Justyna Lizak

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Sezon 1, odcinek 8
Następny odcinek:

Sezon 1, odcinek 8