Aktualności

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już od 11 września
Ślub od pierwszego wejrzenia 

Czy można znaleźć wymarzoną miłość w oparciu o biologiczny wzór? Prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz Piotr Mosak są przekonani, że naukowy grunt stanowi doskonały punkt wyjścia do narodzin prawdziwego i namiętnego uczucia.

W drugiej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” po raz kolejny spróbują znaleźć pasujące do siebie połówki. Jeśli ekspercka misja zakończy się sukcesem, uczestnicy spotkają się dopiero na ślubnym kobiercu…

Kilkaset zgłoszeń do jesiennej edycji programu nie pozostawia żadnych złudzeń – samotność to wciąż plaga naszych czasów. Jak zatem w tłumie osób znaleźć tę wyjątkową? Co zrobić, gdy dotychczasowe wybory kończyły się wyłącznie burzliwym rozstaniem i bolesnym rozczarowaniem?

Doświadczeni eksperci: prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz Piotr Mosak spróbują za pomocą nauki pomóc tym, którzy są zdecydowani zmienić swoje życie. Kilkanaście godzin rozmów, testy psychologiczne czy analiza zapachu to tylko niektóre z kwestii, które będą kluczowe w doborze par.
Nie wszyscy uczestnicy programu mają jednak gwarancję, że znajdzie się dla nich wymarzona osoba. Z zapartym tchem będą czekać na informację od Moniki Staruch, prof. Bogusława Pawłowskiego oraz Piotra Mosaka. Jeśli eksperci wrócą z pozytywną wiadomością, to jedyną szansą na poznanie
tej drugiej osoby będzie własny ślub! Kto podejmie ryzyko i powie magiczne „tak” nieznajomej osobie? Jak dopasowane małżeństwa odnajdą się w codziennym życiu? Czy spędzony wspólnie miesiąc zakończy się miłością na całe życie?

PONIEDZIAŁEK, 22:30, OD 11 WRZEŚNIA

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ślub od pierwszego wejrzenia" hitem jesiennej ramówki TVN
Następny artykuł:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" hitem jesiennej ramówki TVN

tvnpix